مُقیت

خدایا مرا ببخش که در کار خیر یا جار زدم یا جا زدم. شهید همت

مُقیت

خدایا مرا ببخش که در کار خیر یا جار زدم یا جا زدم. شهید همت

مُقیت

هوالمُقیت
مُقیت به لطف خدا و همت جمعی از اهالی رسانه همزمان با میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و روز خبرنگار در سال 1391 آغاز به کار کرد.
مقیت کمک مالی و مشاوره‌ای به خانواده‌های نیازمند را در دستور کار خود قرار داده است.
حوزه فعالیت مقیت محدود به پایتخت نبوده و در سرار کشور با گزارش‌های مستندی که دریافت می‌کند اقدام به کمک می‌نماید.
گفتنی است مُقیت از اسماء الله الحسنی بوده و به معنای آفریننده روزی‌های بدن‌ها و روح‌ها است.
پست الکترونیکی: kheirieh.moghit91@gmail.com
عزیزانی که علاقه‌مند به دریافت ایمیل و عضویت در گروه اینترنتی مُقیت هستند یک ایمیل با درج نام و نام‌خانوادگی خود به پست الکترونیکی مذکور ارسال نمایند.
گفتنی است گزارش‌های درخواست همیاری اول هر هفته منتشر و تا پایان هفته جمع خواهد شد. همچنین گزارش‌های همیاری نیز به صورت تجمیع شده و در بسته پنج‌تایی روی سایت قرار خواهد گرفت.
امید است که مقبول خداوند عزیز واقع شود.
یاعلی

آخرین نظرات

۶ مطلب در شهریور ۱۳۹۲ ثبت شده است

هوالمقیت

 

برخی می‌گویند کار را برای خدا انجام بده اما باید بگوییم کار خدا را انجام بده یعنی اینکه حتی برای خدا تعیین موضوع هم نکن و بگذار خداوند خودش برایت کار را تعریف کند(شهید خیبر حاج ابراهیم همت)

در کودکی پدرش را از دست می‌دهد. مادر به دلیل فقر و نیاز مالی با مردی دیگر ازدواج می‌کند و دختر می‌ماند و پدربزرگی که هر روز به مرگ نزدیک‌تر می‌شد تا اینکه یک روز از روزهای خدا با دنیا خداحافظی می‌کند.
 
حالا این عمو است که می‌بایست مسئولیت برادرزاده‌اش را برعهده بگیرد که می‌گیرد و او را به سن 17 سالگی می‌رساند. این دختر رنج کشیده شهرستانی حالا یک خواستگار دارد، خواستگاری که یک کارگر ساده است و قرار است نقش مرد آرزوهای او را بازی کند. مراسم عقد و عروسی در میان نیست، یک عقد محضری و تمام.
 
قرار این عقد محضری بستگی به تهیه جهیزیه و وضعیت مالی داماد دارد. تهیه جهیزیه بر عهده عموست که او هم به لحاظ مالی در خرج یومیه خود مانده است. داماد هم یک کارگر ساده است. قطعا با 4 میلیون تومان وسایل و مخارج ابتدایی زندگی این زوج فراهم خواهد شد. پس یاعلی.
 
ما وسیله‌ایم برای نریختن آبرویی؛

برای دراز نشدن دستی؛

بعد معنوی این کمک‌ها تقدیم می‌شود به مظلوم عالم حضرت زهرا(سلام الله علیها)

شماره کارت: 6037991138284454

شماره حساب: 0309669309007

شماره شبا: IR590170000000309669309007

به نام علی عسگری نزد بانک ملی


*در صورت عبور کمک‌ها از میزان درخواستی، مابقی صرف دیگر گزارش‌ها خواهد شد.

*تاکید می‌شود که"مقیت" نقش واسطه را بازی می‌کند بنابراین اگر خیرین خواهان کمک مستقیم و بدون واسطه به نیازمندان می‌باشند شماره تلفن ثابت خود را در قسمت نظرات قرار داده تا با آن‌ها تماس گرفته شود.


یاعلی

۶ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ شهریور ۹۲ ، ۲۳:۴۸
مقیت kheyriyemoghit@gmail.com