مُقیت

خدایا مرا ببخش که در کار خیر یا جار زدم یا جا زدم. شهید همت

مُقیت

خدایا مرا ببخش که در کار خیر یا جار زدم یا جا زدم. شهید همت

مُقیت

هوالمُقیت
مُقیت به لطف خدا و همت جمعی از اهالی رسانه همزمان با میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و روز خبرنگار در سال 1391 آغاز به کار کرد.
مقیت کمک مالی و مشاوره‌ای به خانواده‌های نیازمند را در دستور کار خود قرار داده است.
حوزه فعالیت مقیت محدود به پایتخت نبوده و در سرار کشور با گزارش‌های مستندی که دریافت می‌کند اقدام به کمک می‌نماید.
گفتنی است مُقیت از اسماء الله الحسنی بوده و به معنای آفریننده روزی‌های بدن‌ها و روح‌ها است.
پست الکترونیکی: kheirieh.moghit91@gmail.com
عزیزانی که علاقه‌مند به دریافت ایمیل و عضویت در گروه اینترنتی مُقیت هستند یک ایمیل با درج نام و نام‌خانوادگی خود به پست الکترونیکی مذکور ارسال نمایند.
گفتنی است گزارش‌های درخواست همیاری اول هر هفته منتشر و تا پایان هفته جمع خواهد شد. همچنین گزارش‌های همیاری نیز به صورت تجمیع شده و در بسته پنج‌تایی روی سایت قرار خواهد گرفت.
امید است که مقبول خداوند عزیز واقع شود.
یاعلی

آخرین نظرات

۵ مطلب در خرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است

هوالمقیت

 

برخی می‌گویند کار را برای خدا انجام بده اما باید بگوییم کار خدا را انجام بده یعنی اینکه حتی برای خدا تعیین موضوع هم نکن و بگذار خداوند خودش برایت کار را تعریف کند(شهید خیبر حاج ابراهیم همت)


مادری این روزها آواره کوچه و خیابان می‌شود، اگر... . پدری که قرار بود نقش مرد را در این دنیا و برای یک خانواده بازی کند زیربار بدبختی‌ها شانه خالی و یک سال قبل خانه را ترک می‌کند. حالا مادر مانده و دو بچه دبستانی و راهنمایی که علاوه بر کرایه خانه خرج روزانه نیز بر عهده شانه‌های خمیده اوست، شانه‌هایی که این روزها خیلی سعی می‌کنند خم‌تر نشود. (این مخارج تاکنون با کمک برخی خیرین پرداخت می‌شده است)

حالا باید خانه را تخلیه کنند چون کرایه‌های عقب افتاده حوصله صاحب خانه را سربرده است. بچه‌ها مدرسه می‌روند و می‌آیند بدون آن‌که ذره‌ای طعم خوشی را بفهمند یا امیدی داشته باشند، آن‌ها تنها امید و دلخوشیشان مادر است، مادر، مادر، مادر.

در مقیت گزارش‌های زیادی درباره مادرهای فداکار و زجر کشیده داشته‌ایم، مادرهایی که بار زمین مانده مردانی را روی دوش خود گرفته‌اند. به لطف خدا و یاری مادر مظلوم عالم در این نوع گزارش‌ها سربلند بوده‌ایم، انشالله که در این گزارش هم روسفید شویم، روسفید در برابر مادر.

برای این گزارش نزدیک به 5 میلیون تومان احتیاج است که اگر انشالله بیشتر هم جمع شود پرداخت خواهد شد.

ما وسیله‌ایم برای نریختن آبرویی؛

برای دراز نشدن دستی؛

بعد معنوی این کمک‌ها تقدیم می‌شود به مظلوم عالم حضرت زهرا(سلام الله علیها)

شماره کارت: 6037991138284454

شماره حساب: 0309669309007

شماره شبا: IR590170000000309669309007

به نام علی عسگری نزد بانک ملی


*در صورت عبور کمک‌ها از میزان درخواستی، مابقی صرف دیگر گزارش‌ها خواهد شد.

*تاکید می‌شود که"مقیت" نقش واسطه را بازی می‌کند بنابراین اگر خیرین خواهان کمک مستقیم و بدون واسطه به نیازمندان می‌باشند شماره تلفن ثابت خود را در قسمت نظرات قرار داده تا با آن‌ها تماس گرفته شود.


یاعلی

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ خرداد ۹۲ ، ۲۲:۱۶
مقیت kheyriyemoghit@gmail.com